Весняні барви 2017!

13.04.2017 року на базі Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов вибірковий фестиваль дитячої та юнацької творчості "Весняні барви"!

Метою фестивалю було  сприяння розвитку творчих здібностей і нахилів дітей та учнівської молоді в умовах відродження культурних традицій українського народу , залучення дітей та юнацтва до народної творчості, класичного та сучасного мистецтва. У цьому фестивалі брала участь і Кругляківська школа, учнями якої були  підготовлені  різні за жанрами виступи, які відповідали номінаціям передбачених порядком проведення фестивалю.

У програмі виступу були представлені:

• Пісні: «Заспіваймо пісню за Україну»  (виконали О.Попова та В.Забайрачна) , «Не твоя війна» (виконала В.Забайрачна), «Пісня щастя» та «Оберіг» (виконали вокальна група учнів 7-11-х класів)
  • «Молитва за Україну»  (прочитала  учениця  10 класу Ткачова Аліна).
  • Український естрадний танок представили журі та глядачам учні 9-11-х класів
Альбом: Весняні барви 2017! Альбом: Весняні барви 2017! Альбом: Весняні барви 2017! Альбом: Весняні барви 2017!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10224 | Переглядів: 37Дата публікації: 16:00 13.04.2017
Привітання

Раді вітати Вас на офіційному сайті Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янського району Харківської області