З днем Перемоги!

З днем Перемоги!

День перемоги! Як багато це значить для кожного з нас…Це день пам’яті та скорботи про тих, хто віддав своє життя за чисте і мирне небо.

8 травня традиційно у нашому селі, як і по всій країні, відбулися урочистості, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У пам’ятника «Загиблому воїну » зібралась майже вся громада села: учні, вчителі, жителі, щоб віддати данину пам'яті і шани всім тим, хто ціною свого життя повернув мир на нашу землю. Учні нашої школи вшанували пам’ять про загиблих та ветеранів ВВВ патріотичними віршами, піснями та хвилиною мовчання.

Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги! Альбом: З днем Перемоги!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10391 | Переглядів: 64Дата публікації: 08:46 09.05.2017