Останній дзвоник - 2017

Останній дзвоник - 2017

Останній дзвоник скоро пролунає І діти, як ті птахи восени, Порозлітаються у вирії в житті. І хіба знає хтось, що їх чекає? Що буде після парти, що спітка?…

26 травня 2017 року на святково вбраному шкільному подвір’ї Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась урочиста лінійка, присвячена святу «Останнього дзвоника». Воно водночас радісне, бо закінчився навчальний рік і попереду літні канікули, і сумне, бо дзвоник востаннє пролунав для випускників 2017 року. Щоб привітати з цим важливим у їх житті днем, до школи завітали почесні гості:

- заступник голови Купянської райдержадміністрації - Польоха Олена Іванівна;

- Кругляківський сільський голова - Заїка Володимир Григорович;

- директор СТОВ "Мрія", депутат Купянської районної ради - Головко Анатолій Миколайович.

Головко А.М. привітав школярів із закінченням навчального року та особисто вручив грошові винагороди найактивнішим учасникам в різноманітних конкурсах дитячої творчості ученицю, відмінникам навчання та переможцями районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Звертаючись до школярів та дорослих, директор школи Книш Володимир Леонідович, першочергово привітав усіх із гарними успіхами в навчанні, побажав цікавого та змістовного відпочинку влітку та нагородив дипломами, грамотами та подяками переможців конкурсів, олімпіад, турнірів, відмінників навчання.

Традиційно свято було багате на чудові пісні та хореографічні композиції та, звичайно, вальс.

Завершилося свято  останнім дзвоником, який покликав наших випускників на чолі з класним керівником Сухомліновою О.В. на їх останній в житті шкільний урок.

Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017 Альбом: Останній дзвоник - 2017
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10500 | Переглядів: 61Дата публікації: 12:40 26.05.2017