Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») (далі - гра «Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

24 травня 2017 року Куп’янським будинком дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Сосновий» під патронатом голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича проведені змагання та конкурси І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Команда нашої школи теж взяла участь. Учасники гри змагалися в конкурсах «Впоряд» (стройова підготовка), «Кульова стрільба», «Відун» (інтелектуальний конкурс із історії козацтва), «Як це було» (команди представляли стінні газети з інформацією щодо проведення районного етапу гри, добрих справ школярів), «На кращу козацьку кашу» та на дистанції туристської «Смуги перешкод».

Також у цей день відбулася Спартакіада допризовної молоді, в якій команда учнів нашої школи посіла II місце. У особистому заліку в змаганнях з підтягування на перекладені учень 10 класу Удянський Денис посів І місце.

Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Альбом: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10533 | Переглядів: 44Дата публікації: 12:29 25.05.2017