Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"
Пришкільний заклад відпочинку \"Здорово живеш!\"

Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"

День захисту дітей

! червня - Всесвітній день захисту дітей. У пришкільному закладі відпочинку "Здорово живеш" відбулася святкова лінійка та концерт до Дня захисту дітей. Всім сподобалася концертно-розважальна програма "Чудово жити в країні дитинства", адже артисти - самі вихованці закладу! А в конкурсі малюнків на асфальті байдужих не було. Кожен намагався внести свій внесок, висловити в малюнку своє бачення щастя.

У другій половині дня відбулася екскурсія на ферму СТОВ "Мрія". Споглядання і спілкування з братами меншими викликали бурю позитивних емоцій, і ,до речі, не тільки у дітей!!!

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10616 | Переглядів: 24Дата публікації: 14:41 01.06.2017