Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"
Пришкільний заклад відпочинку \"Здорово живеш!\"

Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"

День джентльмена

День джентльмена 8 червня почався екскурсією. Дітлахи із задоволенням покаталися на прогулянковому катері "Петро І", помилувалися рідними краєвидами, квітами білого латаття та глечиків жовтих, захоплено спостерігали за качками, гусьми, чайками. Вони побачили сій рідний край з іншого ракурсу - і це так цікаво!

А в школі після смачного обіду їх чекало не менш не менш захопливе свято - день джентльмена. Цікавими були конкурси малюнків "Мій джентльмен" та "Моя леді", але ще цікавішими виявилися коментарі учасників конкурсу до свох малюнків. А переможницею стала учениця 1 класу Осинська Ксенія. Дуже смішно спостерігали присутні за зізнанням у коханні без слів.

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Здорово живеш!"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10656 | Переглядів: 155Дата публікації: 15:08 08.06.2017
Версія для слабо- зорих