Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!"
Пришкільний заклад відпочичнку \"Здорово живеш!\"

Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!"

День природи

Природа - наша мати. Тому 13 червня у пришкільному закладі відпочинку "Здорово живеш!" Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів присвячено Дню природи. Цього дня вихованці здійснили екологічну подорож у природу польовими просторами села. Діти під керівництвом вихователів ознайомилися з лікарськими та отруйними рослинами нашого краю та дізналися, як надавати першу допомогу при отруєннях рослинами. Цього ж дня було проведено конкурс "Лісова царівна". Приз глядацьких симпатій отримала пара лісових гостей із 2 загону, а найбільш оригінальними виявилися "Мадагаскарці" із 3 загону. На захист природи кожен загін виготовив та представив екологічний проект. Діти були у захваті від розгадування головоломок, кросвордів, складання пазлів на екологічну тему.

Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!" Альбом: Пришкільний заклад відпочичнку "Здорово живеш!"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10693 | Переглядів: 60Дата публікації: 16:16 13.06.2017