Добрий день, Країно знань!

Добрий день, Країно знань!

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів, свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
У черговий раз1 вересня школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиратися мудрості і знань, щоб наповнювати своє серце любов’ю і добротою, щоб вчитися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

З Днем знань всіх присутніх привітав директор школи Книш Володимир Леонідович, який побажав учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких заступник начальника фінансового управління Купʼянської РДА Рубежанська Олена Миколаївна, яка з вітальними словами звернулися до учнів та подякували педагогам, завдяки яким маємо таку чудову можливість - бути розумними людьми!

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли пролунав Перший Дзвоник, який відкрив перед кожним із учнів нові обрії пізнання себе і світу, який хвилюючим акордом покликав усіх учнів та вчителів на перший урок у цьому навчальному році.

По закінченню святкової лінійки учні, батьки і гості свята були запрошені на Перший урок, який пройшов під темою "Кругляківка моя Батьківщина"

Здоров’я, натхнення і благополуччя всім нам! Миру і любові!

Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань! Альбом: Добрий день, Країно знань!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/10993 | Переглядів: 74Дата публікації: 12:58 01.09.2017