Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці"
Виставка осінніх композицій \"Україна в моєму серці\"

Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці"

8 вересня 2017 року в Кругляківській школі відбулася виставка осінніх композицій з природного матеріалу за темою "Україна в моєму серці"

Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашій школі творчих виставок, оглядів та конкурсів. Участь у заході взяли учні 1-11 класів, звісно, найменшим допомагали батьки, але це теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення. Взагалі кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава. Постаралися всі класи, тож журі буде неймовірно важко визначити кращі роботи.

Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці" Альбом: Виставка осінніх композицій "Україна в моєму серці"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11045 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:29 08.09.2017