Грамотність – запорука успіху сучасної людини!

Грамотність – запорука успіху сучасної людини!

Саме під таким девізом відзначали у нашій школі 8 вересня – Міжнародний день грамотності.

Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів.

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

Для кожного народу дорога його мова, і нам, українцям, найближча до серця – українська. А любов до мови у стінах школи найбільше прищеплюють учителі-філологи. Саме в цей день ними були проведені наступні види робіт на уроках української мови: тематичний диктант, списування тексту з дошки, складання тематичних сенканів, словникові диктанти, хвилинки каліграфії.

Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини! Альбом: Грамотність – запорука успіху сучасної людини!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11047 | Переглядів: 64Дата публікації: 16:58 08.09.2017