«Увага! Діти на дорозі»

«Увага! Діти на дорозі»

Відповідно до річного плану роботи Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст. з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнівської молоді, та з метою збереження життя та здоров’я школярів під час дороги зі школи додому, закріплення знань правил дорожнього руху та їх практичного застосування у вересні в навчальному закладі з 04.09 по 15.09 2017 р. проходив двотижневик «Увага! Діти на дорозі!»

В рамках двотижневика всі класні керівники провели єдиний урок з правил дорожнього руху, учні взяли участь у вікторинах та інформаційних іграх на дану тематику. Керівник гуртка ЮІР Остапенко Т.І.. провела тематичну виставку малюнків, театральний урок у почат­кових класах «Тротуар і діти » та гру «Джерело небезпеки», були написані профілактичні диктанти, проведені виховні години на тему «Там, де вулиця широка» та поновлено інформацію в куточку з безпеки дорожньо­го руху.

Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі»

Приєднані документи:

НАКАЗ ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ДВОТИЖНЕВИКА «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ»
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11069 | Переглядів: 87Дата публікації: 13:42 18.09.2017