Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

День фізичної культури і спорту
День фізичної культури і спорту

Поділитися новиною:

День фізичної культури і спорту

Спорт – невичерпне джерело сили, успіху та краси. Фізична культура і спорт загартовують волю і характер, зміцнюють здоров’я людини. Як відомо, друга субота вересня в Україні – День фізичної культури і спорту. У нашому шкільному середовищі широко пропагується здоровий та активний спосіб життя, учні системно залучаються до спортивно-масової роботи.

15 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Кругляківській ЗОШ відбулися спортивно-масові роботи.  Ранок почався з ранкової розминки. Протягом дня діти розповіли свої спортивні девізи та разом с танцювали флешмоб.  

Цього дня у післяобідній час у спортзалі нашої школи відбувся товариський турнір з волейболу. Участь в ньому взяли діти нашої школи  між вчителями. Юні волейболісти ще раз показали, що заняття спортом – це радість, сила та здоров’я!

З учнями початкової школи учителем фізичної культури Коваленко Н.І. проводилися спртивні ігри на подвір’ї школи.

Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту Альбом: День фізичної культури і спорту
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11081 | Переглядів: 167Дата публікації: 16:00 15.09.2017
Версія для слабо- зорих