Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!

Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!

07.11.2017 в Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття нового комп'ютерного класу!

Клас облаштовано за  сприяння голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича, голови Куп’янської районної ради Ківшаря Геннадія Володимировича, директора СТОВ «Мрія» Головка Анатолія Миколайовича, заступника директора СТОВ «Мрія» Головко Галини Степанівни, сільського голови Заїки Володимира Григоровича.

2017 рік став для Кругляківської школи дуже вдалим. Разом з Харківською обласною радою, Куп’янською районною державною адміністрацією та районною радою, Кругляківською сільською радою, СТОВ «Мрія» ми взяли участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з міні-проектом «Комп’ютерний клас – якість освіти для нас» і вибороли довгоочікуваний грант. Завдяки проекту школа отримала сучасні комп’ютери, які полегшать впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес та допоможуть учням підвищити рівень здобутих знань.

Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11481 | Переглядів: 86Дата публікації: 14:58 07.11.2017