Турнір юних географів

Турнір юних географів

2 листопада 2017 року команда учнів школи взяла участь у районному етапі Всеукраїнського Турніру юних географів, який відбувся на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

У турнірі взяли участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів з Курилівського ліцею, Глушківської, Кіндрашівської,  Лісностінківської, Подолянської,  Петропавлівської, Ягіднянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Грушівської, Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які вперше стали учасниками  даного  турніру.

Учасників турніру привітала методист інформаційно – методичного центру відділу освіти Кургузова С.Д..

Журі турніру, на чолі з керівником РМО вчителів географії та економіки Харченко Н.А., відзначило високий рівень підготовки учнів до турніру, наполегливість і компетентність учнів, толерантне ставлення до суперників.

Команда учнів Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Шевченко Л.В.) посіла ІІІ місце.

Вітаємо переможців та учасників турніру юних географів!  Бажаємо подальших успіхів, перемог!

Альбом: Турнір юних географів Альбом: Турнір юних географів Альбом: Турнір юних географів
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11552 | Переглядів: 7Дата публікації: 16:00 02.11.2017