Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Районні змагання з волейболу
Районні змагання з волейболу

Поділитися новиною:

Районні змагання з волейболу

15 листопада 2017 року у спортивному залі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.

У волейбольних змаганнях взяли участь 25 юнаків (2001 р.н. і молодші) та 22 дівчат (2001 р.н. і молодші).

Турнір розпочався з привітального слова директора Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Ліненко Людмили Вікторівни, яка побажала учасникам команд вдалої гри, наснаги, гарного настрою та подальших перемог.

Вирішальними були всі поєдинки фіналів, тож вони вийшли напруженими, емоційними, цікавими. У напруженій боротьбі перемогу одержала команда юнаків та команда дівчат Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації.

Вітаємо наших юних спортсменів з перемогою.

Змагання з волейболу тривають і вже 23 листопада 2017 року збірна команда юнаків та дівчат представлятиме Куп’янський район на обласних змаганнях.

Бажаємо командам юнаків та дівчат успіхів і перемог!

Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу Альбом: Районні змагання з волейболу
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11568 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:20 15.11.2017
Версія для слабо- зорих