70-річчя депортації українців з західний областей

70-річчя депортації українців з західний областей

Цього дня, 21 жовтня, 70 років тому, пройшла наймасовіша депортація населення Західної України до Сибіру.

30 жовтня у школі було проведено захід, з вшанування 70 – річчя депортації українців з західних областей «Під кодовою назвою «Захід». На цьому заході був показаний документальний фільм, після якого учні взяли  активну участь в дискусії.30 жовтня у школі було проведено захід, з вшанування 70 – річчя депортації українців з західних областей «Під кодовою назвою «Захід». На цьому заході був показаний документальний фільм, після якого учні взяли  активну участь в дискусії.

Альбом: 70-річчя депортації українців з західний областей Альбом: 70-річчя депортації українців з західний областей Альбом: 70-річчя депортації українців з західний областей Альбом: 70-річчя депортації українців з західний областей Альбом: 70-річчя депортації українців з західний областей
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11623 | Переглядів: 23Дата публікації: 10:57 31.10.2017