1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

01 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Кругляківській ЗОШ були проведені ряд заходів

Лінійка на тему: «СНІД та його профілактика. Що треба знати, щоб захистити себе?». На лінійці бібліотекарем Кругляківської сільської бібліотеки Конарєвою Л.А. було розкрито поняття «ВІЛ», «СНІД» і його вплив на організм людини, роз’яснено способи передачі вірусу та методи особистого захисту. Учні отримали червоні стрічки – символ усвідомлення людьми проблеми СНІД, солідарності з тими, кого епідемія СНІДу торкнулась особисто, протесту проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.; загальношкільний захід "Червону стрічку носять небайдужі". Цікавий, повчальний захід підготувала і провела вчитель основ здоров'я Шевченко Людмила Вікторівна. У ході заходу проведено тренінгові вправи, переглянуто відео на тему захисту від СНІДу, діти прикріпили "долоньки" з побажанням всім тим, хто у всьому світі має це захворювання, не здаватися, мати силу жити і боротись. Закликали бути толерантними, приймати людей з діагнозом інфікованих ВІЛ/СНІД, такими, як і всі люди світу. У цей день пройшла соціальна акція «Червона стрічка». Учні та педагоги школи прикріпили червоні стрічки до свого одягу, які виготовили учні 10 класу разом з практичним психологом Кунєвою М.М. Акції передувала зустріч учнів 4-6 класів з психологом школи, на якій школярі отримали інформацію про проблему СНІДу, толерантне відношення до людей з ВІЛ та був виготовлений плакат на тему «Україна без СНІДУ».

Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11774 | Переглядів: 11Дата публікації: 14:00 01.12.2017