Акція "16 днів проти насильства"
Акція \"16 днів проти насильства\"

Акція "16 днів проти насильства"

Найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства». В ході акції "16 днів проти насильства" в школі пройшли ряд заходів. Оформлено куточок "СТОП насильству", де є короткі відомості про види насильства, номера гарячих телефонів, куди можна звернутись у випадку насилля з боку старших, батьків, однокласників чи невідомих людей. Старшокласники переглянули відео, а потім обговорили різні ситуації насильства над неповнолітніми. учні початкових класів провели бесіди не теми дружби, взаємодопомоги. Шкільна  бібліотека  активно приєдналася до участі в цій акції. Березіна Л.В. організувала і провела низку тематичних заходів, які сприяють не лише залученню дітей до участі в акції, а й формують переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.

30 листопада в бібліотеці було оформлено інформаційний стенд «Україна – за мир. Ми проти насилля»

1 грудня до уваги читачів представлено книжкову виставку «Біда великою буває», присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, 7 грудня була проведена вікторина «Чи знаєте ви свої права», а 8 грудня для учнів 5-6 класів проведено  бесіду-гру «Світова книга прав дитини», присвячену Конвенції ООН про права дитини.

Альбом: Акція "16 днів проти насильства" Альбом: Акція "16 днів проти насильства" Альбом: Акція "16 днів проти насильства" Альбом: Акція "16 днів проти насильства" Альбом: Акція "16 днів проти насильства" Альбом: Акція "16 днів проти насильства"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11793 | Переглядів: 103Дата публікації: 14:42 08.12.2017
Версія для слабо- зорих