Батьківський день

Батьківський день

13.12.2017 року в Кругляківській школі відбувся цікавий захід – Батьківський день.

На першому поверсі школи гостей зустрічали директор школи Книш Володимир Леонідович та заступник директора з навчально-виховної роботи Колеснікова Наталя Олександрівна

Разом з батьками здійснили екскурсію по школі, оглянули комп’ютерний клас, бібліотеку, спортивний зал, а також побували в класних кімнатах, де навчаються діти.

Даний захід проводився з метою популяризації діяльності школи серед батьків та громадськості села, розвитку позитивного іміджу школи як сучасної освітньої установи, презентації результативності роботи закладу у поточному навчальному році.

У коридорі навчального закладу до уваги гостей представлялись чудові естетично ілюстровані шкільні газети «Мій клас – моя родина»

У комп’ютерному класі демонструвалась мультимедійна презентація «Освіта, навчання, школа, проблеми та пошуки», яку підготував директор школи Книш Володимир Леонідович. А також зазначив: «Українське суспільство потребує відновлення, а надія на це – в дітях і молоді. Саме тому ми прагнемо виховати в Кругляківській школі успішних, всебічно розвинених особистостей нового українського суспільства. Знання – це не панацея, сьогодні важливіше підготувати учнів до майбутнього, щоб вони знали свої сильні сторони, були гнучкими до змін, використовували найсучасніші інформаційно-комунікаційні технології, були відповідальними громадянами та щасливими особистостями, які досягають своєї мети».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Колеснікова Наталя Олександрівна ознайомила батьків з методичними рекомендаціями щодо викладання предметів, а також з критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів.

У день відкритих дверей батькам розповіли про філософію та цінності школи, переваги навчання та запропонували відвідати різні уроки, які провели вчителі школи.

Практичний психолог Кунєва Маргарита Миколаївна підготувала доповідь «Співпраця сім’ї та школи на сучасному етапі», а також провела анкетування батьків «Ваше ставлення до школи».

Виховуючи всебічно розвинену особистість, ми маємо створити всі умови для ефективного навчання та творчого розвитку.

Дорогі учні, ми чекаємо на вас, адже наша школа зробить незабутнім весь період шкільного життя, стане місцем, до якого хотілося повертатися знову і знову!

Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день Альбом: Батьківський день

Приєднані документи:

Презентація директора Кругляківської ЗОШ Книша В.Л. Доповідь практичного психолога Кунєвої М.М.
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11824 | Переглядів: 204Дата публікації: 13:36 13.12.2017
Версія для слабо- зорих