Подаруй шкільній бібліотеці книгу!

Подаруй шкільній бібліотеці книгу!

Не викинь книгу на смітник! Її віддай в бібліотеку, Бо книга скарб, у ній для тебе Думок і висловів квітник. У ній поета віршів море, Кохання, радість, смуток, біль. А ще незвідані простори Письменник відкриває в ній. Тож дурно книгу не змарнуй Бібліотеці подаруй!

У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо  поділитись ними з іншими  людьми, які захоплюються читанням. Здавалось  би  важко  в наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що у нашій школі так багато небайдужих дітей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу. Велика вдячність учням школи та їх батькам за те . що прийняли участь у Акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці !".

У ході акції фонд шкільної бібліотеки поповнено 28 примірниками літератури.

Альбом: Подаруй шкільній бібліотеці книгу! Альбом: Подаруй шкільній бібліотеці книгу!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11917 | Переглядів: 104Дата публікації: 12:25 22.12.2017
Версія для слабо- зорих