День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей!

День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей!

Казковим початком новорічно-різдвяного періоду стало свято Миколая, яке традиційно святкують 19 грудня. День Святого Миколая Чудотворця — один з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. Напередодні свята діти пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями. А 19 грудня він за народними повір’ями спускається на Землю, щоб привітати вихованих і чемних дітей та пригостити їх солодощами. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку, адже так приємно знайти там подарунки.

Не оминув Святий Миколай і дітей 1-4 класів нашої школи. Вранці педагогів зустріли блискучі оченята та радісні посмішки. Дітвора наперебій похвалялась дарунками. Кожен отримав бажану іграшку або солодощі. Ще не згасла перша хвиля позитиву, як настав час зустрічі зі Святим Миколаєм. Дійство починається… Діти стежили за подіями, що відбувалися в класі. Щира гра одинадцятикласників заворожила малечу. Ангел, Чортеня, Віхола, ексцентрична Баба Яга, Ведуча прийшли сьогодні до малечі і подарували казку, гарні емоції та заряд позитивної енергетики. Бурхливими оплесками реагували глядачі на запальний танець Баби Яги та Віхоли, слова Янгола та емоційний вихід Чортеняти Архипка. І нарешті довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм. Дитячої радості не було меж. З нагоди свята діти отримали солодкі дарунки від Кругляківської сільської ради, які вручив сільський голова Заїка Володимир Григорович разом з директором школи Книшом Володимиром Леонідовичем. Учнів старшої школи пригостили солодощами, якими усі посмакували в стінах школи.

Всіх переповнювала радість від зустрічі зі Святим Миколаєм – захисником та вірним другом дітей.

А попереду Новорічна ялинка, веселі зимові канікули з незабутніми враженнями. Щаслива зимова казка запрошує до себе всіх!

Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей! Альбом: День Святого Миколая - найбажаніший день для дітей!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11918 | Переглядів: 89Дата публікації: 13:02 19.12.2017
Версія для слабо- зорих