Новий рік у школі!

Новий рік у школі!

З Новим Роком, Україно, святкувати всім пора, З Новим Роком, Україно, щастя, радості й добра. На порозі новий день, завтра диво нас чекає, Скільки радісних пісень ми сьогодні заспіваєм.

Новорічні ранки для Кругляківських школярів – одне з найочікуваніших дійств. У цьому році батьки та педагоги школи вирішили провести їх трішки по-іншому. В одному Новорічному святі приймали участь школярі з 1-11 класи. Гостями свята стали казкові герої, улюбленці сучасної дітвори – Баба Яга,Лісовик,Снігова королева, Розбійники, і, звичайно ж, Дід Мороз та  Снігуронька та інші казкові персонажі. Не обійшлося без конкурсів, хороводів, пісень, танцювальних батлів та жартів – ось такою була наша новорічна програма.
Веселий настрій і заряд бадьорості отримали не тільки учні, а й батьки, що завітали на свято.
Солодкими подарунками привітали учнів друзі нашої школи - директор СТОВ "Мрія" Головко Анатолій Миколайович та його заступник Головко Галина Степанівна.
Приєднуючись до Діда Мороза й Снігуроньки, вчителі школи бажають своїм вихованцям здоров’я, казкового настрою, і, звичайно ж, здійснення новорічних мрій.

Альбом: Новий рік у школі! Альбом: Новий рік у школі! Альбом: Новий рік у школі! Альбом: Новий рік у школі! Альбом: Новий рік у школі!

Приєднані документи:

Новий рік
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12098 | Переглядів: 84Дата публікації: 13:04 29.12.2017