АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"
АКЦІЯ \"ГОДІВНИЧКА\"

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Невід’ємною частиною природи, її окрасою є птахи. Не можна уявити собі ліс, парк, сад беззвучним, без співу дроздів, синиць, зябликів, співу жайворонків, без стрімких ластівок. Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину.

Доброю традицією в Кругляківській ЗОШ стало щорічне проведення акції «Годівничка», метою якої  було донести до юних сердець підростаючого покоління важливість підгодівлі зимуючих птахів взимку.  Не став винятком і цей навчальний рік. 15 січня  учнями  нашої школи під керівництвом класних керівників 1-4 класів була відкрита «пташина їдальня». Учні разом зі своїми батьками завчасно потурбувалися про затишні годівнички для птахів, які розвісили на деревах у шкільному саду та на території школи. Годівнички вийшли на славу – сучасні та красиві.

Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" Альбом: АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12099 | Переглядів: 135Дата публікації: 15:47 15.01.2018
Версія для слабо- зорих