День Соборності

День Соборності

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі 22.01 січня організовано та проведено ряд заходів:

відкрита виховна година до Дня Соборності України у 6 класі «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг »;

тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Рідна моя Україна»;

загальношкільна лінійка до Дня Соборності України «Нехай не розмежованою залишається навіки! »;

акція «В день злуки візьмемось за руки»;

вікторина  «Єдина моя Україна» (Кругляківська сільська бібліотечна філія)

Учні Кругляківській школі впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності Альбом: День Соборності
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12172 | Переглядів: 71Дата публікації: 15:14 22.01.2018