Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Українські вечорниці
Українські вечорниці

Поділитися новиною:

Українські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішими та найочікуванішими були українські вечорниці, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави. Де панує неповторний дух жартів та веселих пісень, де ллється повноводною рікою мелодійна українська пісня, де парубки силою міряються, а дівчата, наче квіточки мліють від задоволення приготування вареничків та вишивання, там проходять зимовими вечорами веселі українські вечорниці.

Гей, на наших вечорницях

Хто сумний – розвеселиться!

З метою відтворення народного обряду керівником гуртка «До-мі-соль-ка» Леуніною С.В. було проведено українські вечорниці і у Кругляківській ЗОШ, . Це було свято народної мудрості та української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний український танок – все дарувало радість. Було приємно спостерігати і за учасниками, і за глядачами, які поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій.

Завершальним етапом вечорниць було пригощання усіх учасників смачними домашніми українськими варениками. Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.

Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці Альбом: Вечорниці
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12175 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:53 19.01.2018
Версія для слабо- зорих