100-річчя бою під Крутами

100-річчя бою під Крутами

29 січня українці відзначають день пам’яті Героїв Крут

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. З цієї нагоди в школі було проведено лінійку вшанування героїв, які полягли в нерівному бою під станцією Крути. Учні виступили з невеличкими уривками з різних джерел про дану подію, переглянули історичний фільм, вшанували пам'ять хвилиною мовчання... Для учнів 5-6 класів сільським бібліотекарем Конарєвою Л.А. було проведено інформаційний урок «Молодість, яка згоріла в Крутах». У шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Подвиг героїв Крут: погляд із сьогодення»

Вічна слава героям, котрі полягли у нерівному бою під станцією Крути! Хоч бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, але для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України...

Альбом: 100-річчя бою під Крутами Альбом: 100-річчя бою під Крутами Альбом: 100-річчя бою під Крутами Альбом: 100-річчя бою під Крутами Альбом: 100-річчя бою під Крутами
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12198 | Переглядів: 120Дата публікації: 10:37 29.01.2018
Версія для слабо- зорих