Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

«Подорож до країни прав дитини»
«Подорож до країни прав дитини»

Поділитися новиною:

«Подорож до країни прав дитини»

Дитя моє, права дитини завчи напам‘ять Порадь і друзям почитать, Хай прочитають тато й мама – Закони всім потрібно знать. Будь добрим сином (чи дочкою), Поганим вчинком не зганьби Ти роду власного ніколи. Люби свою сім‘ю і школу, Свою Україні люби!

 З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості школярів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, у рамках реалізації проекту «Я маю право!»

 05.02.2018 року у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителем Шевченко Л.В.  проведено черговий комунікаційний захід «Подорож до країни прав дитини» з метою реалізації зазначеного проекту.

Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини» Альбом: «Подорож до країни прав дитини»

Приєднані документи:

Сценарій виховного заходу
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12285 | Переглядів: 151Дата публікації: 16:04 05.02.2018
Версія для слабо- зорих