Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Горить в серцях вогонь Перемоги
Горить в серцях вогонь Перемоги

Поділитися новиною:

Горить в серцях вогонь Перемоги

Подвиг воїнів непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто визволив Куп`янщину від нацистських окупантів. 75 років пройшло з тої пори, коли останній нацистський солдат був вигнаний з Куп`янська та навколишніх сел. 75 років мирного життя, 75 років щастя бачити, як зростають діти, як голубіє небо, як сходить і заходить сонце над рідною землею.

Але пам`ять про ті буремні воєнні роки жива у серцях нинішніх поколінь. Пам`ять… Вона не має початку і на має кінця.

В житті є пам`ять, що ніколи не вмирає,

Із забуття нетлінне повертає…

Є людський біль, і честь, і слава –

Їх забувати не маємо ми права.

Саме до 75-ї річниці визволення Куп`янщини від нацистських окупантів та з метою вшанування пам`яті про подвиг старшого покоління, посилення роботи з героїко-патріотичного виховання молоді радою Харківської обласної ветеранської організації було започатковано проведення естафети пам`яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», в якій, разом з іншими районами, взяв участь і Куп`янський район.

8 лютого 2018 року у нашому селі були проведені масштабні урочистості.

О 10.00 годині біля пам`ятника загиблим воїнам був проведений урочистий мітинг та передача символу естафети пам`яті – великого зведеного прапору з символікою України, міст та районів Харківської області і альбом.

Вшановуючи пам`ять героїв, що віддали життя в боях за визволення Куп`янщини, до пам`ятника були покладені Гірлянда Слави та квіти.

Естафета пам`яті була продовжена в м. Куп`янськ.

За активної підтримки голови Куп`янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича урочистості були проведені учнями Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, працівниками Кругляківського сільського клубу та відділу культури і туризму Куп`янської райдержадміністрації.

Наприкінці урочистостей ведучі побажали ветеранам і свідкам тих буремних днів, а також всім присутнім довгих років життя, здоров`я і щастя, гордості за свою родину, свій народ, свою Батьківщину. 

Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12361 | Переглядів: 136Дата публікації: 15:14 08.02.2018
Версія для слабо- зорих