Вечір при свічках.

Вечір при свічках.

Любов - це дар. І Бог сам вибирає, кому пізнати це велике диво...

13 лютого, напередодні Дня святого Валентина, у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід для учнів 9-11 класів, який організувала і провела класний керівник 10 класу Трембак А.В. Тема «Любов – це дар. І Бог сам вибирає, кому пізнати це велике диво». Метою заходу було розширення знань дітей про велике людське почуття – кохання на прикладах життя героїв відомих міфів, романів, а також відомих письменників, художників, акторів; прищеплення любові до поетичного слова.

Свято було проведено у нетрадиційній формі – вечір при свічках.   Романтичності, вишуканості, зворушливості заходу надавала святково прикрашена зала з сердечками та амурчиками, столи з чаєм, кавою, печивом, цукерками та іншими солодощами.

На святі лунали історії кохання, що надихали поетів на написання віршів. Діти самі читали вірші, розігрували сценки, співали пісні. А коли лунала чарівна музика, то всі бажаючі виходили потанцювати.

Сподобалися всім і власні вірші учителя образотворчого мистецтва Трембак А.В., і подарована вчителем інформатики Швидким А.В. пісня під гітару.

На вечорі були присутні гості – вчителі школи.

А найбільший сюрприз очікував усіх в кінці вечора, коли організатор заходу запропонувала всім вибрати собі подарунки – сердечка з сюрпризами (її власні побажання кожному окремо), які до цього були просто частиною прикраси зали.

Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках.
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12396 | Переглядів: 45Дата публікації: 14:00 13.02.2018