Мама, тато і я-спортивна сім’я

Мама, тато і я-спортивна сім’я

21 лютого у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося родинно-спортивне свято «Мама, тато і я-спортивна сім’я», у яких приймали участь родини учнів другого класу.

В святковій і спортивній атмосфері батьки і діти показали гарний приклад родинного спілкування і взаємодопомоги. Сім’ї пообіцяли не зупинятися на досягнутих результатах і покращувати свої досягнення у наступних змаганнях. Свято спорту і родинного спілкування відбулося на високому рівні. В перервах між естафетами глядачі насолоджувалися виступами художньої самодіяльності і отримали позитивний настрій на майбутнє. Після завершення естафет було оголошено підсумки свята та нагородження учасників змагань.

Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12528 | Переглядів: 140Дата публікації: 13:22 22.02.2018
Версія для слабо- зорих