Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи.

Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи.

12 квітня 2018 року на базі Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему: «Організація дозвілля як засіб самореалізації розвитку творчих здібностей учнів в освітньому закладі».

Метою семінару було ознайомлення учасників з досвідом роботи Кругляківської школи з організації дозвілля учнів та інноваційними методами і формами позакласної роботи ; проектування різноманітних форм організації дозвіллєвої діяльності учнівської молоді.

Розпочав роботу семінару директор школи Книш В.Л., який розповів про мету семінару, наголосив на актуальності теми та намітив завдання.

Продовжила роботу семінару заступник директора школи з виховної роботи Пономарьова Т.В., яка презентувала досвід роботи школи щодо організації дозвілля. Досвідом роботи «Виховання творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку в умовах дозвілля. Проектна діяльність в роботі класного керівника» поділилась учитель початкових класів Остапенко Т.І., «Організація дозвілля і відпочинку у пришкільному закладі відпочинку» - Кальченко В.І. Про роботу учнівського самоврядування розповіла президент школи Ткачова Аліна. Закінчився теоретичний блок переглядом відеоролика про організоване дозвілля у Кругляківській школі.

Практичний блок розпочала Пономарьова Т.В. тренінгом «Проектування різноманітних форм організації дозвіллєвої діяльності учнівської молоді», метою якого було формування в учасників навичок проектування різноманітних форм організації дозвілля.

На завершення для гостей семінару учні школи представили музично-театралізовану виставу «У світі усе починається з мами!»

У проведенні семінару активну участь взяв методист районного відділу освіти Лозовська І.М., яка надала методичну та практичну допомогу у підготовці та проведенні семінару.

Після завершення семінару відбулось обговорення та вручення сертифікатів учасникам семінару.

Дозвілля – найкраще, що є в нашій школі.

Здоров’я добавить, емоцій доволі.

Відновить фізичні й духовні потреби –

Усі ми здорові й веселі  - як треба.

Дзвенить дзвінок – всі на перерву!

Хтось піснею лікує нерви,

Хтось грає в шахи чи футбол,

А хтось у теніс, волейбол.

Рухливі ігри - для малят

І підготовка до всіх свят

Хтось в інтернеті зависає,-

Шукає те, чого не знає

Є в нас тематичні лінійки до свята

Готують навчальні проекти малята

А ще – вікторини, змагання, колажі,

Загадки, кросворди, фоторепортажі.

Скінчився нарешті останній урок!

І ми поспішаєм мерщій на гурток!

Ми тут інтереси свої розвиваєм,

Співаєм, танцюєм і квіти саджаєм.

А наші поробки – та це ж просто диво!

Концерти готуємо, свята красиві.

А гра в волейбол зачаровує дуже.

Ми спритні й завзяті. Приходь до нас, друже!

Дозвілля таке забезпечує змогу

В змаганнях, у конкурсах взять перемогу.

І творчі розвинути здібності, вміння.

І самооцінку піднять неодмінно.

І наостанок скажу я вам слово:

Ми в школі живемо цікаво і кльово!

(Трембак А.В. учитель початкових класів)

Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи.

Приєднані документи:

ПЛАН СЕМІНАРУ ДОПОВІДЬ ПономарьоваТ.В. ТРЕНІНГ
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12910 | Переглядів: 78Дата публікації: 09:58 19.04.2018
Версія для слабо- зорих