32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС

32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС

Ми атомні заложники прогресу, Вже в нас немає ні лісу, ні небес. Так і живем від стресу і до стресу, Абетку смерті маємо – АЕС Ліна Костенко

У всьому світі пам’ятають про 26 квітня 1986 року – день техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС…

23 квітня 2018 р. у Кругляківській школі відбувся відкритий виховний захід «Чорнобиль не має минулого». Метою якого було довести до відому учнів про роль і значення атомних електростанцій, їх зручність і надійність в експлуатації, але аварії на АЕС – тяжке горе всесвіту. Класний керівник 11 класу Сухомлінова О.В. наголосила, що роки, які минули після аварії на ЧАЕС, не вичерпали страшних і згубних наслідків.

Школярі поповнили свій багаж знань про причини і негативні наслідки аварії на ЧАЕС. Учні переглянули уривки документальних відеофільмів про події 1986 року: руйнування енергоблоку, поширення радіації, проведення робіт з ліквідації наслідків катастрофи. У ході виховної години діти побачили і почули, як забруднене довкілля впливає на життя і здоров’я людей. На завершення змістовного заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії.

26 квітня у Кругляківській сільській бібліотеці відбулася зустріч із учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС "Чорнобиль - рана незагойна"

Альбом: 32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС Альбом: 32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС Альбом: 32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС Альбом: 32-га річниця аварії на Чорнобильській АЄС
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/13066 | Переглядів: 41Дата публікації: 14:16 26.04.2018
Версія для слабо- зорих