День матері!

День матері!

День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

4 травня учні 2 класу Кругляківської ЗОШ провели свято з нагоди Дня матері. «Мамо рідна, нехай святиться ім’я твоє». Метою заходу, який підготувала і провела класний керівник Семененко Альона Володитирівна, було виховувати повагу до рідної неньки, вчити учнів виявляти увагу і любов до найріднішої людини - неньки.

Під час свята учні щиро декламували вірші. Очі кожної мами світились радістю, особливо, коли діти виконували пісні «Пісня про матусю», «Заметушечка», «Дякуємо бабусю за таку матусю» та «Сто відсотків щастя бажаю вам». Мами разом з дітьми брали участь у конкурі »Запитання -відповідь», Хлопчики разом з мамами танцювали танок.

Діти любим матусям подарували найщиріші побажання та найніжніші поцілунки.

Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/13108 | Переглядів: 32Дата публікації: 16:00 04.05.2018
Версія для слабо- зорих