Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)»

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)»

11 травня 2018 року команда учнів Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у змаганнях та конкурсах І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», яка відбулася на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Сосновий» під патронатом голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості: голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, начальник відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Жадановська Тетяна Валентинівна, директор Куп’янської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ковальов Геннадій Олександрович.

Голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович звернувся зі словами привітання до учасників  військово-патріотичної гри.

У заході взяли участь 104 учнів ЗЗСО району.

Учасники гри змагалися у конкурсах «Впоряд» (стройова підготовка), «Кульова стрільба», «Відун» (інтелектуальний конкурс із історії козацтва), «Рятівник» (конкурс на знання правил надання першої допомоги), «Добре діло» (команди представляли звіт про виконання завдань під гаслом  «Добре діло»), «На кращу козацьку кашу» та на дистанції туристської «Смуги перешкод».

Змагання були цікавими і дружніми.

За результатами змагань команда учнів Кругляківської ЗОШ посіла ІІ місце у конкурсі «Добре діло» та ІІ місце у конкурсі «Рятівник».

Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/13247 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:30 14.05.2018
Версія для слабо- зорих