9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!!

9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!!

8 травня 2015 року на території Кругляківської сыльської ради відбувся урочистий мітинг присвячений 70-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в якому приймали участь учні і вчителі Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Почесними гостями свята були Голова купянської районної державної адміністрації ситник Микола Миколайович та Голова Купянської районної ради Чернова Сніжана Петрівна.

Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!! Альбом: 9 травня - День ПЕРЕМОГИ!!!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/6759 | Переглядів: 60Дата публікації: 12:00 09.05.2015