День фізичної культури і спорту!

День фізичної культури і спорту!

10 вересня 2015 року у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято «День фізичної культури і спорту». Цей день святкували особисто. Він розпочався загальношкільною лінійкою, на якій було проведено конкурс спортивних речівок і девізів. Учні 11 класу провели ранкову гімнастику, а на кожній перерві – аеробіку.

Протягом дня учні школи з задоволенням брали участь у різних змаганнях, які пройшли у веселій атмосфері. Наприкінці дня відбулася товариська зустріч з волейболу між учнями 11 класу та командою вчителів. Перемогу святкували одинадцятикласники. Усі присутні і учасники гри отримали колосальний заряд позитивної енергії, бадьорості.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився цей святковий день.

Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік Альбом: День фізичної культури і спорту 2015 рік
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/7234 | Переглядів: 95Дата публікації: 12:29 10.09.2015