Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана

Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана

Хочемо поділитися своїми враженнями від відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана.

Були сьогодні в еко-парку перший раз, вражень залишилося море, позитивних емоцій стільки ж.

Людей, звичайно, багато, але це все одно не заважає відпочити й насолодитися кожному. Територія величезна, скрізь усе чисто, акуратно, багато зелені, клумб з квіточками, басейни з рибками, озеро з лебедями, тварин багато, особливо мавп :)

Сама територія Еко-парку знаходиться в лісі. Дитячий майданчик з гірками, доріжки викладені тротуарною плиткою або посипані піском. Еко-парк відносно молодий, трохи більше двох років і тому він постійно зростає і покращується.

Особлива захоплення викликає робота ландшафтних дизайнерів з облагороджування території парку.

Чудовий ставок для різнокольорових коропів. Солодку вату і попкорн дітям до 16 років роздають безкоштовно. До речі, вхід в парк теж безкоштовний.

Пообідати є де: на території еко-парку знаходяться кілька закладів, де готують плов, шашлик, млинці та інші смаколики практично задарма. Стояла черга на безкоштовну польову кашу, так що і такі заходи мають місце бути в еко-парку.

Дітям тут особливо цікаво – це відмінне місце. Ми залишилися дуже задоволені часом, проведеним в цьому місці. Тим, хто ще не був-дуже раджу відвідати, а тим, хто вже побував-відпочивати тут частіше!

Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана Альбом: Відвідування Еко-парку Олександра Фельдмана
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/7347 | Переглядів: 108Дата публікації: 20:00 23.09.2015