З днем працівника освіти!

З днем працівника освіти!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти! Альбом: З днем працівника освіти!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/7374 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:15 02.10.2015