Святий Миколай, до нас в гості завітай!

Святий Миколай, до нас в гості завітай!

Хай Микола принесе у хату Здоров'я й радості багато, Приємні, щирі поцілунки І ще багато подарунків!

Вже протягом трьох років до нас у гості приходить св. Миколай зі своїми підопічними - янголятами і приносять сміх і радість нашим дітям. У цей день діти згадують свої добрі справи і розповідають про них св. Миколаю, а він за це їх пригощає солодкими подарунками. Але як же в цей день обійтися без чортиків! Вони теж обовязково завітали до наших діточок, щоб нечемним діткам залишити різочку у подарунок. Такі у нас теж знайшлися. Обіцяли до наступного року виправитися!))))

Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай! Альбом: Святий Миколай, до нас в гості завітай!

Приєднані документи:

Св. Миколай в гостях у першого класу Сценарій Св. Миколай 2015
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/7797 | Переглядів: 92Дата публікації: 11:30 18.12.2015