Вас вітає найкраща команда дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри \"Джура\"!

06.05.2016 учні 8-10 класів школи взяли участь у військово-патріотичній спортивній грі «Джура». Учасники команди долали смугу перешкод, читали вірші, змагалися у вправності допомоги пораненим, показували стройову підготовку, перевіряли себе на влучність і витривалість. Адже всі ми - будуємо майбутнє країни і повинні вміти її захищати!

Ми прийняли участь. Так, ми не перші(, але й не останні). Ми прийняли участь! І нам дуже сподобалось)))

Альбом: Вас вітає найкраща команда дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура"! Альбом: Вас вітає найкраща команда дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура"! Альбом: Вас вітає найкраща команда дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура"! Альбом: Вас вітає найкраща команда дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура"!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8265 | Переглядів: 160Дата публікації: 16:30 06.05.2016