ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Ось і закінчився останній урок, І віддзвенів нам прощальний дзвінок. Дитинство залишили тут назавжди, У майбутній світ нас забирають роки.

27 травня о 8.30 годині ранку розпочалася урочиста лінійка, присвячена святу “Останній дзвоник”. Школа проводжала випускників 9-х та 11-х класів. Відбулося нагородження численних переможців олімпіад всіх рівнів,  спортивних змагань, активістів шкільного життя. На святі панував урочистий настрій. Адміністрація школи та гості бажали учням-випускникам достойного і счастливого життєвого шляху, мирного неба над головою.  Випускники подякували школі за достойний рівень навчальної підготовки, за виховання, та незабутні шкільні роки((.

Було дуже красиво. Сяяли прекрасні схвильовані обличчя учнів, батьків, вчителів. Десь скотилася сльоза....Це їх останній день в рідних стінах....Різнобарвні повітряні кульки піднялися в небо.

Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Альбом: ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8337 | Переглядів: 184Дата публікації: 08:30 27.05.2016