Вечір випускний)))

Вечір випускний)))

Ось і скінчилось дитинство – Прекрасна, щаслива пора. Ще полум’я б’є променисто, Та ніч випускна дорога. Сьогодні останній день разом. Кружляє зажурливий вальс. Майбутнє блакитним топазом Стріча одинадцятий клас.

28 травня  відбувся випускний бал. Зі школою прощались 6 випускників 2016 року.

Вже колишні учні успішно здали ЗНО та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора вони отримали атестати з рук директора рідного навчального закладу. Щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі. Музика лунала в стінах школи доки не стемніло,  а світанок випускники традиційно зустрічали на мосту ріки.

Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний))) Альбом: Вечір випускний)))
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8338 | Переглядів: 204Дата публікації: 19:00 28.05.2016