ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

ОРИГІНАЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Сьгодні подвір'я нашої школи перетворюється на «трасу», по якій їздять «автомобілі», рухаються пішоходи і працюють світлофори
Учні початкової школи зібралися на подвір'ї у дещо незвичній обстановці: працюючий міні-світлофор, як на справжньому перехресті, а ще дорожній знак – пішохідний перехід (звісно ж, зменшений) та зебра.

Такі пізнавальні розваги підготували для дітей учні 11 класу. До нас у гості завітав Незнайка. Розпочали інспектори  із декламування віршів про правила дорожнього руху. Далі інсценували дорожньо-транспортну пригоду. Відтак для закріплення набутих знань були відповідні ігри та вікторина.   Отож тепер діти відповідально, зі знанням справи будуть поводитися на вулиці, чітко виконуючи всі правила дорожнього руху.

Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Альбом: ІНСЦЕНУВАННЯ «ВИВЧАЙ І ЗНАЙ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ»
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8676 | Переглядів: 140Дата публікації: 18:43 12.09.2016