Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

День фізичної культури та спорту
День фізичної культури та спорту

Поділитися новиною:

День фізичної культури та спорту

Сьогодні в нашій школі пройшов День фізичної культури та спорту, спрямований на популяризацію олімпійського руху та здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою їх всебічного розвитку.

  В рамках цього дня  відбулося ряд заходів, учасниками яких стали учні з 1-10 класів: змагання, конкурси, естафети, веселі старти. Сценаристами стали наші шановні одинядцятикласники. Вони змогли максимально зацікавити дітей нашої школи. Осробливо сподобалися забави початковій школі. 

Ранок цього дня почався із зарядки, як у справжніх спортсменів. Першокласники були в захваті. Потім були, конкурси, змагання, веселі старти, квест. А на закуску саме смачненьке....польова каша)), приготовлена власноруч на кострі директором школи, шановним Володимиром Леонідовичем.

Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту Альбом: День фізичної культури та спорту
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8705 | Переглядів: 182Дата публікації: 20:59 16.09.2016
Версія для слабо- зорих