День захисника України

День захисника України

13 жовтня учні та вчителі Кругляківської школи відзначали День захисника України!

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 р., яким встановлювалося свято — День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8803 | Переглядів: 155Дата публікації: 12:11 13.10.2016