Свято до Дня працівників освіти

Свято до Дня працівників освіти

30 вересня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям Кругляківської школи

З самого ранку учні 11 класів привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності Майбутні випускники  для вчителів організували  прекрасний святковий концерт  «Учительська доля – то сад у красі», який нікого не залишив байдужими. Діти показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися, дехто навіть сльозу проронив.

Хочеться висловити подяку педагогу-організатору Головко Л.В., яка надавала допомогу дітям в підготовці до свята. А також подякувати і самим учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.  Вся організація святкового дня пройшла на високому рівні. З впевненістю можна сказати: «Талановиті вчителі виховують талановитих і здібних дітей!».

Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8883 | Переглядів: 73Дата публікації: 13:04 30.09.2016