Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. У цей день світ говорить про все зроблене щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них прийнятних умов життя, про невирішене у цій сфері.

У Кругляківській школі учнівським самоврядуванням створено волонтерський загін, учні доглядають за пам’ятником загиблим воїнам , проводяться акції «Милосердя», «Операція турбота».     3 жовтня в школі були проведені години спілкування : «Повага – ниточка, що з’єднує покоління», «Милосердя й доброта, душі до раю поверта”, лінійку,  присвячену Дню людей похилого віку. Учні нашої школи відвідали будинок для літніх людей. Вони подарували вірші та пісні всім присутнім.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі особи похилого віку, чим маємо завдячувати їм. Передусім це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство — досвід, знання, уміння, мудрість. Але найголовніше — це покоління тих, хто пережив війни, голодомори, утиски та переслідування, безпідставні та безглузді втрати рідних. Цього не можна забувати. Пам'ятаймо і надалі про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Альбом:                         Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку Альбом:                         Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8885 | Переглядів: 94Дата публікації: 13:12 01.10.2016