Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів \"Вчимося жити разом\"

30.09.2016 року в Кругківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартували цикл тренінгових занять згідно програми проекту UNICEF "Діти миру", та його складовою "Вчимося жити разом".

30.09.2016 роцу в Кругківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартували цикл тренінгових занять згідно програми проекту UNICEF "Діти миру", та його складовою "Вчимося жити разом".

Метою курсу є навчання життєвих навичок, які полегшують адаптацію і сприяють відновленню психологічної рівноваги.

Головне завдаття курсу полягае в тому, щоб досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, сприятливих для розбудови миру…

Координатор у школі проекту вчитель основ здоров'я  Шевченко Людмила Вікторівна.

Альбом: Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів "Вчимося жити разом" Альбом: Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів "Вчимося жити разом" Альбом: Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів "Вчимося жити разом" Альбом: Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів "Вчимося жити разом" Альбом: Тренінг вступний для учнів 5 класу за Програмою розвитку соціальних навичок учнів "Вчимося жити разом"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/8906 | Переглядів: 83Дата публікації: 12:45 30.09.2016