ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада відзначають Всесвітній день толерантності. . У Кругляківській школі з 14.11. по 18.11 було проведено тиждень толерантності!

У понеділок ми провели анкетування «Що ви знаєте про толерантність?»  ,і виявилося, що більшість дітей ще не до кінця розуміють поняття «толерантність». Для того, щоб учні усвідомлювали та вміли розшифровувати це поняття,шкільний психолог провела тренінг, присвячений вивченню та розумінню толерантності. Після тренінгу було створено квіти толерантності, на пелюстках яких діти писали слова, які асоціюються зі словом толерантність. Впродовж наступних днів тижня учні мали змогу пограти в цікаві ігри ,зібрати смайлики  з гарним настроєм  та створити справжній потяг дружби! У кінці тижня учні створили дерево толерантності.

Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ Альбом: ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9013 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:45 18.11.2016