Акція «16 днів проти насильства»

Акція «16 днів проти насильства»

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 Днів проти насильства», в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами з питань реалізації сімейної політики, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція «16 Днів проти насильства» була ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї,протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9018 | Переглядів: 149Дата публікації: 15:12 22.11.2016